Motoveeb

Mootorratta ja autospordi, uudised ja mõtted ja mõnd muud veel.

FOTOD. Noored Roolis sarja kolmas etapp sõideti tavapärasest kiiremal võistlusrajal

Möödunud pühapäeval toimus Tabasalu kardirajal Noored Roolis sarja kolmas etapp, kus teineteisega võtsid seekord mõõtu kokku 67 noort vanuses 8–15 aastat.

Tabasalu kardirajale loodud võistlusrada oli seekord vägagi kiire ja tehniline ning edukaimad olid sellel etapil need, kellel rohkem oskusi nii sõidutehniliselt kui ka õige kiiruse valimisel.

Nooremas vanuserühmas tüdrukute arvestuses seekordse etapivõidu võtnud Grit Nagel sõnas, et edu tagasid temale sellel etapil kiire rada ja võistlusele eelnenud ajal tehtud sõidutreeningud: „Seekordne kiirus ning ühtlasi etapivõit tuli kindlasti sellest, et vahepeal olen ka palju sõitmist harjutanud ning seekordne rada sobis mulle. Hetkel tunnen, et pigem siiski veel harjutan ja õpin kiiret sõitmist.“

Vanemas vanuserühmas poiste arvestuses võitnud Silver Kaasiku arvates oli võistluspäeva algus küllaltki pingeline ja temale endalegi küllaltki üllatuste rohke: „Alguses tundsin rohkem pinget, aga hiljem enam suuri lootusi ei olnud. Soovisin ainult, et sõiduaeg jääks alla ühe minuti, aga tegelikkuses tuli ajaparandus oluliselt suurem. Iga sõidukorraga proovin rada üha rohkem meelde jätta, aga siiski jääb alati mõni koht, mida tunned, et oleks saanud veelgi paremini.“

Noored Roolis suundub koos peagi algava koolivaheajaga suvepuhkusele. See on aeg tegeleda harjutamise, treeningu kui ka teiste huvitavate tegevustega, mida suvi pakub. Sari jätkub 18. augustil ning rohkem infot on tulekul juba suve keskel.

Tulemused:

8 – 12astased tüdrukud: 1. Grit Nagel 2. Susanna Keldo 3. Laura-Liisa Laul.

8 – 12aastased poisid: 1. Rafael Roose 2. Henry Soo 3. Kaspar Hell.

13 – 15aastased tüdrukud: 1. Karoli Nagel 2. Grete-Mia Meentalo 3. Keiti Eerik.

13 – 15aastased poisid: 1. Silver Kaasik  2. Hugo Rüütli 3. Toomas Ojala.

Juhendajate võistlus: 1. Karl Martin Volver 2. Illimar Hirsnik 3. Patrick Enok.

The post FOTOD. Noored Roolis sarja kolmas etapp sõideti tavapärasest kiiremal võistlusrajal appeared first on Eesti Autospordi Liit.