Motoveeb

Mootorratta ja autospordi, uudised ja mõtted ja mõnd muud veel.

Inten autokrossi Eesti meistrivõistlused algavad Raassillal, kavas ka rahvakross, driftishow ja kontsert

Inten autokrossi Eesti meistrivõistlused algavad laupäeval, 11. mail Raassilla rajal, kus toimub ka rahvakrossivõistlus ning päeva lõpetab driftishow ja kontsert.

Autokross toimub koos Tarvastu Karika neljanda ja Lõuna-Eesti karika viienda etapi ühisstardist sõitudega. “Kindlasti tuleb põnev päev, rajal on nii veoautod ja veobagid kui rahvakrossi sõiduautod,” rääkis EAL veoautokomitee esimees Erko Sibul.

Autokrossi Eesti meistrisarjas on tegemist esmakordse võistlusega täiel määral kõvakattega rajal. Kui asfalt- ja betoonrajal sõidetav avaetapp on veoautodele uus, siis järgnevad võistluspaigad Missos (29. juuni), Piirojal (27. juuli), Smiltenes Lätis (17.-18. august) ja Matsil (14. september) varasemast tuttavad.

Võistlussõidud algavad Raassillal laupäeval kell 11.00, kell 19.00 algab üritus Raassilla Stardipauk, mille raames toimub driftishow ja esineb Hunt.

Pühapäeval, 12. mail on kavas Tarvastu Karika neljas ja Lõuna-Eesti Karika viies etapp rahvasprindis. Võistlussõidud algavad kell 9.35.

The post Inten autokrossi Eesti meistrivõistlused algavad Raassillal, kavas ka rahvakross, driftishow ja kontsert appeared first on Eesti Autospordi Liit.