Motoveeb

Mootorratta ja autospordi, uudised ja mõtted ja mõnd muud veel.

Inten autokrossi Eesti meistrivõistlustel sõidetakse tänavu viis etappi

11. mail Raassilla rajal algavatel Inten autokrossi Eesti meistrivõistlustel on tänavu kavas viis võistlust.

Kui asfalt- ja betoonrajal sõidetav avaetapp on veoautodele uus, siis teised võistluspaigad Missos, Piirojal, Smiltenes Lätis ja Matsil varasemast tuttavad.

“Reeglites tegime mõningaid muudatusi,” rääkis EAL veoautokomitee esimees Erko Sibul. “Vastu tulles võistlejate soovile on tänavu jokkeritasku kasutuses ka eelsõitudes, möödunud aastal tuli seda läbida vaid finaalis. Täiustasime eelsõitude stardipositsioonide loosimissüsteemi. Keelatud on sidevahendite kasutamine võistlussõidukis. Väiksemaid muudatusi on veel, nendega saavad osalejad tutvuda sarja üldjuhendis.”

Sibul avaldas tänu senisele nimitoetajale Green Prole ning teatas koostöö algusest meistrivõistluste uue nimisponsori, liikluskorraldusvahendid tootva ja paigaldava Inten OÜ-ga.

“Anname oma panuse, et autokrossi pikk traditsioon jätkuks ja võistlused ikka toimuks,” sõnas Inteni üks omanik Heigo Ojasaar. “Ootame põnevat ja osavõturohket hooaega.”

Kalender

11. mai- Raassilla

29. juuni- Misso

27. juuli- Piiroja

17.-18. august- Smiltene (Läti)

14. september – Matsi

The post Inten autokrossi Eesti meistrivõistlustel sõidetakse tänavu viis etappi appeared first on Eesti Autospordi Liit.

Generated by Feedzy