Jetispordi Ibiza MM-etapil mitmed meie sportlased poodiumikonkurentsis

Jetispordi MM-etapil oli teine võistluspäev kus sõideti esimesed kaks sõitu ja Eesti sportlaste seisud on väga head.

Kõige paremini on läinud Jasmiin Üprausil, kes on SKI Ladies GP1 klassis võitnud ära mõlemad sõidud ja maksimum punktidega etappi juhtimas. Teist kohta hoiab hetkel Jessica Chavanne ja kolmas on Emma-Nellie Ortendahl Rootsist.

Mattias Reinaasi sõit läheb tõusvas tempos. Kui ajasõitudes väga häid tulemusi ei tulnud siis tänastes sõitudes on Mattias oma positsioone korralikult parandanud. SKI GP2 klassis esimesest sõidust tuli neljas koht ja teisest sõidust juba võit. Kokkuvõtte hoiab Mattias SKI GP2 klassis hetkel teist kohta ühepunktilise kaotusega Andrea Guidile Itaaliast. SKI GP3 kategoorias tuli ka esimeses sõidus neljas koht ja teisest sõidust võit. Ning ka selles klassis hoiab Mattias ennem viimast sõitu teist kohta Ungarlase Csongor Jászai järel.

Runabout GP4 klassis võitis esimese sõidu Mattias Siimann, kuid teisest sõidust tuli viies koht. Ennem viimast ja otsustavat sõitu hoiab Mattias kolmandat kohta vaid kolmepunktilise kaotusega liidrile. Esimese sõidu kuuendana lõpetanud Henri Koppas hoiab peale kahte sõitu ka kokkuvõttes kuuendat kohta. Mia Carolin Õiemets on hetkel kokkuvõttes 15. kohal.

Runabout GP2 klassis juhib peale kahte sõitu MM-etappi Linus Lindberg Rootsist. Mattias Siimann oli esimeses sõidus kolmas ja teise sõidu võitis ning kokkuvõttes hoiab hetkel ennem viimast sõitu teist kohta.

Mattias sõitis kaasa ka Runabout GP1 klassis, kus peale kahte esimest sõitu hoiab 20. kohta.

Runabout Ladies GP4 klassis aga andsid täna endast parima neli eestlannat, kelle tulemused on peale kahte võistlussõitu järgmised: Kätriin Nilbe hoiba hetkel neljandat kohta, Carmen Roosmaa on kaheksas, Ester Rosin üheksas ja Annemarie Randla on kaheteistkümnes.

Homme sõidetakse viimased kolmandad sõidud ja kuulutatakse välja etapivõitjad.