Motoveeb

Mootorratta ja autospordi, uudised ja mõtted ja mõnd muud veel.

Kardispordi Eesti meistrivõistlused algavad LaitseRallyPark´is

Reedel ja laupäeval sõidetakse kardispordi Eesti meistrivõistluste avaetapp LaitseRallyPark´i kardirajal, kus möödunud aasta suve lõpus ja sügisel peeti raja esimesed võidusõidud.

Mitmetele sõitjatele veel uudne kompleks on kevade saabudes treenima meelitanud palju sõitjaid, nende seas ka välismaalasi. 

Reedel algaval võistlusel oodatakse rajale 16 võistlusklassi, kuhu on tänase seisuga registreerunud 117 sõitjat Eestist ja naaberriikidest, kuid ka Leedust ning veel kaugemaltki.

Teiste seas on stardirivis kirjas mitmed Team Estonia Autosport liikmed, Rotaxi Grand Finalsi võitjad Ragnar Veerus ja Nikita Ljubimov, samuti Hugo Rajamets. Klassis Mini asub võistlustulle ligi 20 kiirusekummardajat. Väga hästi on esindatud ka suuremad Rotaxi klassid, eesrinnas Rotax Seniori ja üllatuslikult Rotax DD2 Mastersiga.

Reedene päev algab kolme vabatreeninguga kell 9.00, misjärel peetakse kvalifikatsioonisõidud (kell 15.40) ja ka esimesed eelsõidud (17.30).

Laupäeval alustatakse kell 9.00 soojendusega. Algusega kell 10.50 peetakse teised eelsõidud ning kell 13.40 antakse start finaalidele. Laupäevast võistluspäeva kantakse üle ka otse-eetris EAL-i YouTube’i kanalis EAL TV.

The post Kardispordi Eesti meistrivõistlused algavad LaitseRallyPark´is appeared first on Eesti Autospordi Liit.