Motoveeb

Mootorratta ja autospordi, uudised ja mõtted ja mõnd muud veel.

Kardispordi Eesti meistrivõistlused jätkuvad Aravetel, tulekul otseülekanne

Täna/reedel ja laupäeval Aravetel toimuvale kardispordi Eesti meistri- ja Prokardi karikavõistluste etapile eelregistreerus 135 võistlejat.

„Loodetavasti lisandub kohapealseid registreerujaid veelgi,“ sõnas EAL kardikomitee esimees Mart Liiksaar. „Paistab et suurima osavõtjate arvuga, kokku üle 40, on klassid Micro 60 ja Mini 60, kus võistlevad noored vanuses 8-15 aastat. Meeldiv on näha et ka OK Junioris on 11 osalejat. Rotaxi klassidest on osalejaterikkad Senior Max ja Junior Max, vastavalt 11 ja 10 võistlejat. Rotaxi lipulaeva DD2-klassi karte tuleb rajale eri arvestusest kokku 25.“

Liiksaar lisas, et kuna CIK-FIA klasside Eesti meistrivõistluste arvestuses läheb arvesse seitsmest etapist neli, tasub pärast Aravete etappi juba vaikselt punktitabelit jälgima hakata. „Teisalt, kuna kolm etappi arvesse ei lähe, on paljudel veel ruumi vigade paranduseks ning  loodetavasti saab hooaja lõpp olema eriti tasavägine.“

Kvalifikatsioonid algavad Aravetel täna kell 17.00, eelfinaalid laupäeval kell 11.25 ja finaalid 14.50. Otseülekanne algab EAL-i Youtube´i kanalil laupäeval kell 11.30.

The post Kardispordi Eesti meistrivõistlused jätkuvad Aravetel, tulekul otseülekanne appeared first on Eesti Autospordi Liit.

Generated by Feedzy