Motoveeb

Mootorratta ja autospordi, uudised ja mõtted ja mõnd muud veel.

Kardisportlane Kajak oli Cremonas neljas, Kuklane seitsmes

Markus Kajak lõpetas Itaalias Cremonas peetud WSK Super Master Series’i teise etapi võimsaimas KZ2 klassis neljandana. Roland Kuklane tõusis OK klassi finaalis 14 kohta ja lõpetas seitsmendana.

Markus Kajak näitas märjas kvalifikatsioonis kuuendat aega, kaotades liidrile veidi üle 0,3 sekundi. Eelsõitudes 9. ja kaks korda kolmanda koha teeninud eestlane alustas A eelfinaali 5. kohalt, kus ta kohta säilitas. 7. kohalt finaali alustanud Kajak lõpetas finaali väga heal neljandal positsioonil. Stabiilselt head hoogu näidanud Kajak hoiab sarja kokkuvõttes kahe etapi järel 7. kohta.

Poolmärg nädalavahetus algas Roland Kuklasele raskelt, kui kvalifikatsioonis sai kirja alles 30. aja, kaotades võitjale üle sekundi. Eelsõitudes tegi eestlane kõva tõusu, kogudes 6., 11. ja 13. kohad. Eelfinaalis 8 sekundit karistada saanud Kuklane kukkus aga finaali eel 21. kohale, kuid finaalis ühe kiireima sõitjana õnnestus tal tõusta koguni 7. kohale. Sarja kokkuvõttes hoiab ta 17. positsiooni.

Mark Dubnitski alustas OK klassi finaali 18. positsioonilt, kuid katkestas juba esimesel ringil.

Mark Martin Loomets alustas nädalavahetust Mini U10 klassis 26. ajaga. Eelsõitude 20., 3. ja 8. koht andis B eelfinaali 9. stardikoha, kus head hoogu näidanud Loomets tõusis koguni neljandaks. Finaali 16. kohalt alustanud Loomets lõpetas nädalavahetuse Cremonas 20. kohaga.

Meryl Peldes jõudis OK Junioris finaali, alustades tähtsaimat sõitu 31. kohalt. Kvalifikatsioonis 48. aja kirja saanud eestlanna tõusis eelsõitudega 35. kohale ja eelfinaali 14. koht parandas tema seisu veelgi. Finaalis Meryl kahjuks katkestas 10. ringil.

Alexander Uusneem finaali ei pääsenud ja sai kirja 56. koha.

WSK Super Master Series jätkub juba tuleval nädalavahetusel Franciacortas.

The post Kardisportlane Kajak oli Cremonas neljas, Kuklane seitsmes appeared first on Eesti Autospordi Liit.