Ken Torn / Andrus Toom lõpetasid ralli EM-etapi neljanda kohaga

Ken Torn / Andrus Toom (Ford Fiesta Rally2) lõpetasid autoralli Euroopa meistrivõistluste viienda etapi Lätis Liepaja ümbruses neljanda kohaga. Ralli võitsid lätlased Mārtiņš Sesks / Renars Francis (Škoda Fabia Rally2 Evo).

„Olime sel nädalavahetusel ikkagi n-ö suurest mängust väljas. Nüüd tuleb aru saada, et miks see nii oli ja lahendus leida. Vähemalt tõime auto ilusti koju. Tahan tänada Andrust, kes kiiresti reageeris ja tuli aitas meid hädast välja. Ta tegi oma töö väga hästi ära,“ sõnas Torn. Seks/Francis võitsid ajaga 1:31.19,8, Torn/Toom kaotasid neile 1.31,2.

Gregor Jeets / Timo Taniel (Škoda Fabia Rally2 Evo) lõpetasid ralli viienda kohaga, Priit Koik / Kristo Tamm (Ford Fiesta Rally2) olid 14. ERC3 võitjad Kaspar Kasari / Rainis Raidma (Ford Fiesta Rally3) said üldjärjestuse 19. koha, ERC4 seitsmendad Karl-Markus Sei / Martin Leotoots (Peugeot 208 GT Rally4) olid 24.

Sama ralli raames sõidetud Läti meistrivõistluste arvestuses lõpetasid Jeets/Taniel Sesksi/ Francise järel teise kohaga. Timmu Kõrge / Erki Pints (Mitsubishi Lancer Evo X) olid üldarvestuse viiendad ja klassi LRC1 teised, Karl Martin Volver / Margus Jõerand (Škoda Fabia Proto) absoluutarvestuse kuuendad ja klassi LRC1 kolmandad. Jaspar Vaher / Sander Pruul (Ford Fiesta Rally4) võitsid klassi LRC4 ja Oskar Männamets / Holger Enok (Citroen C2) klassi LRC7, Keiro Orgus / Evelin Mitendorf (Honda Civic Type R) olid sama klassi teised ja Karel Tölp / Sander Siniorg (Ford Fiesta R2) neljandad. Patrick Enok / Rauno Rohtmets (Ford Fiesta Rally4) said LRC4 kolmanda koha.

The post Ken Torn / Andrus Toom lõpetasid ralli EM-etapi neljanda kohaga appeared first on Eesti Autospordi Liit.