Motoveeb

Mootorratta ja autospordi, uudised ja mõtted ja mõnd muud veel.

Ken Torn ja Kauri Pannas saavutasid esmakordselt EM-etapi üldarvestuse poodiumikoha

Ken Torn / Kauri Pannas saavutasid Poolas sõidetud autoralli Euroopa meistrivõistluste etapil kolmanda tulemuse, mis on nende karjääri esimeseks EM-ralli üldarvestuse poodiumikohaks.

Ralli võitnud Mikołaj Marczyk / Szymon Gospodarczyk (Škoda Fabia Rally2 evo) lõpetasid ajaga 1:38.05,4, Tom Kristensson / Andreas Johansson (Hyundai i20 R5) kaotasid neile kümme sekundit ja Torn/Pannas (Ford Fiesta Rally2) 18,1 sekundit.

Klassis ERC3 saavutasid eestlased kaksikvõidu: Robert Virves oli koos rootslannast kaardilugeja Julia Thuliniga esimene ja Kaspar Kasari / Rainis Raidma (mõl Ford Fiesta Rally3) teised, kohad üldjärjestuses vastavalt 13. ja 19.

Üldjärjestuse 11. kohaga lõpetasid Gregor Jeets / Timo Taniel (Skoda Fabia Rally2 evo), Priit Koik / Kristo Tamm (Ford Fiesta Rally2) olid 16. kohal. Joosep Ralf Nõgene / Aleks Lesk (Ford Fiesta Rally4) naasid pärast katkestamist võistlusele superrallisüsteemis ja lõpetasid ERC4 Junior arvestuse 11. kohaga, ERC ekipaažide üldarvestuses olid nad 42.

„Tuleb tulemusega rahul olla ja eelkõige sellega, et üle pika aja jälle autos, kus enesetunne läks järjest paremaks. Teed olid väga lahedad ja konkurents väga tihe. Saime terve nädalavahetuse sõita  peaaegu ilma probleemideta ja see teeb head meelt,” rääkis Ken Torn. “Täname toetajaid, kes aitasid meid uuesti rajale ja saame teha oma asja.”

Autoralli Euroopa meistrivõistluste hooaeg jätkub 1.-3.juulini Lätis sõidetava Liepaja ralliga.

The post Ken Torn ja Kauri Pannas saavutasid esmakordselt EM-etapi üldarvestuse poodiumikoha appeared first on Eesti Autospordi Liit.