Motoveeb

Mootorratta ja autospordi, uudised ja mõtted ja mõnd muud veel.

Lange Motokeskuses sõidetakse pühapäeval Noored Roolis – Cupella Cupi viimane etapp

Noored Roolis hooaja kuues ja ühtlasi selle võistlussarja viimane etapp sõidetakse juba sellel pühapäeval, 6. novembril Lange Motokeskuses.

Registreerimine võistlusele on avatud kuni reede hilisõhtuni ja taaskord on osalema oodatud kõik noored vanuses 8 – 15 aastat. Noored Roolis etappidel pole eelnev sõidukogemus oluline, kuna lisaks ühisele võidusõidule, on sarja üheks eesmärgiks üldisem teadmiste omandamine ka liiklusohutuse teemadel.

Noored Roolis etappidel on alati noori võidusõitjaid juhendamas professionaalsed autosportlased, seda loomulikult ka Langel toimuval sarja viimasel etapil. Näiteks on seekord noori juhendamas ka ise kaheksa-aastaselt sõitmist alustanud rallisõitja Mark-Egert Tiits. Mark-Egert sõnas, et huvi autode ja autosõidu vastu tekkis tal tõesti juba väga noorelt ning lähedaste abiga alustas sõitmist talvistel lumeradadel: „Autoga sõitmise vastu tekkis mul huvi umbes kaheksa-aastaselt kui vanaisa võttis mind kaasa lumeradadel sõidetavatele võistlustele. Kuna mul oli enda vanuse kohta keskmisest rohkem kiirust, siis vanaisa abiga ehitasime lumeraja võistlusteks mulle päris enda auto – nii see võidusõit sealt peale hakkas. Eks võistlushasart ja adrenaliin ole need, miks ma selle ala juurde olen jäänud.“  

Võistluspäev algab Tartumaal Lange Motokeskuses 6. novembril 8 – 12aastastele osalejatele kell 9.00 ja 13 – 15aastastele noortele kell 13.00.

Lisainfo ja võistlusele registreerimine Noored Roolis kodulehel www.nooredroolis.ee ning Noored Roolis sotsiaalmeedias.

Marleen Maask

The post Lange Motokeskuses sõidetakse pühapäeval Noored Roolis – Cupella Cupi viimane etapp appeared first on Eesti Autospordi Liit.

Generated by Feedzy