Motoveeb

Mootorratta ja autospordi, uudised ja mõtted ja mõnd muud veel.

Laste hobikardisari Talendid Rajale alustab hooaega 21. aprillil

Laste hobikardisari Talendid Rajale alustab viiest etapist koosnevat hooaega 21. aprillil Lange Motokeskuse siserajal. Sarja U12 vanusegrupi võitja pääseb maailma suurima hobikardisarja SWS finaalvõistlusele.

Veel võisteldakse Unibet Kardikeskuses, Aravete Kardi- ja Vabaajakeskuses, LaitseRallyPark´is ning Käina kardirajal. Neljal esimesel etapil võistlevad ainult hobikardisõitjad ning finaaletapil Hiiumaal on esindatud nii hobi- kui ka võistluskardid.

Nii nagu varasematel aastatel, peetakse ka sel hooajal eraldi koolide arvestust. Selgitatakse välja Eesti parim põhikool hobikartide võidusõidus.

Esimese etapi info ja registreerimine.

Talendid Rajale sarja oodatakse osalema kuni 12-aastaseid kardispordihuvilisi (võistlusklassid U10 ehk kuni 10-aastased ja U12 ehk kuni 12-aastased).  Minimaalset vanust määratud ei ole, võistlema lubatakse noored, kelle kasv ja oskused võimaldavad takistusteta ja ohutult karti juhtida. Osalejal ei ole vaja omada võistlustehnikat ega spetsiaalset sõiduvarustust, osalemistasu (85 eurot) sisaldab võistluspäeval hobikardi ja kiivri kasutamist.

Tegemist on aastal 2013 alguse saanud sarjaga, mille eesmärgiks on peamiselt spordiala laiem tutvustamine ja uute huviliste kaasamine. See on ainulaadne võimalus vähese eelarvega kardispordi võistlustel osaleda. Just seetõttu ongi sari olnud läbi aastate sedavõrd populaarne ja igal aastal on mitmed osalejad leidnud seeläbi ka tee võistluskartide juurde. Tänaseks on Talendid Rajale sarjast kasvanud välja nii mõnigi Eesti tippsõitja.

Lisainfo.

Võistluskalender

21. aprill – Lange Motokeskuse sisekardirada

19. mai – Unibet kardikeskus

2. juuni – Aravete Kardi- ja Vabaajakeskus

14. juuli – LaitseRallyPark

9.-10. august – Käina kardirada

The post Laste hobikardisari Talendid Rajale alustab hooaega 21. aprillil appeared first on Eesti Autospordi Liit.

Generated by Feedzy