Motoveeb

Mootorratta ja autospordi, uudised ja mõtted ja mõnd muud veel.

Nädalavahetus autospordis: Eestis rallikross ja rahvasprint ning eestlaste välisstardid

Nädalavahetusel sõidetakse Eestis rallikrossi ja rahvasprinti, Soomes toimub MM-ralli ja eestlased stardivad mitmel muulgi piiritagusel võistlusel.

Rallikrossi Eesti meistrivõistlused jätkuvad viienda etapiga laupäeval, 5. augustil Kehala rajal. Võistlussõidud algavad kell 10.15, Delfi TV ülekanne kell 14.00.

Pühapäeval, 6. augustil toimub Rapla kardirajal KR Racingu rahvasprint. Esimene võistlussõit algab kell 11.30.

Tänasest/neljapäevast pühapäevani sõidetaval autoralli MM-etapil Soomes osalevad eestlastest lisaks Ott Tänakule / Martin Järveojale (Ford Puma Rally1) Georg Linnamäe koos britist kaardilugeja James Morganiga (Hyundai i20 N) ning Robert Virves ja tema samuti britist kaardilugeja Craig Drew (Ford Fiesta Mk II). Võistlust on võimalik jälgida TV3 kanalite ja rally.tv vahendusel

Marko Muru osaleb rallikrossi Euroopa meistrivõistlustega koos sõidetava RX2e sarja etapil Belgias Metteti rajal. Ülekannet näitab rally.tv.

Rallikrossi Läti-Leedu meistrivõistluste etapil pühapäeval Vilkyciai rajal on eestlastest kirjas Andreas Aulik, Albert Ako Kokk ja Ruudi Reinumägi.

Reedel ja laupäeval Lätis Cesises ja selle ümbruses sõidetaval autoralli Läti ja Balti mere meistrivõistluste etapil on võistlemas arvukalt eestlasi.

Portugali meistrivõistluste kavva kuuluval Madeira rallil tänasest laupäevani on eestlastest osalemas Joosep Ralf Nõgene / Aleks Lesk (Peugeot 208 Rally4).

Saksamaa BMW M2 Cup, kus eestlastest sõidab Carmen Kraav, jätkub nädalavahetusel Nürburgringil.

The post Nädalavahetus autospordis: Eestis rallikross ja rahvasprint ning eestlaste välisstardid appeared first on Eesti Autospordi Liit.