Motoveeb

Mootorratta ja autospordi, uudised ja mõtted ja mõnd muud veel.

Alex Reimann saavutas Porsche Sprint Challenge’i PRO-AM kategooria hooaja esikoha

EST1 Racingu esisõitja Alex Reimann võitis Porsche Sprint Challenge Southern Europe´i hooaja kokkuvõttes PRO-AM kategooria ja lõpetas Sport-divisjonis kolmandal kohal.

Circuit de Barcelona-Catalunya rajal toimunud seitsmendal ja kaheksandal etapil võitis Reimann PRO-AM kategoorias mõlemad sõidud ning üldarvestuses olid tema kohad vastavalt 17. ja 15.

Venetsueela võitleja Javier Ripoll Jr, kes esindas samuti EST1 Racingu värve, suutis tehniliste probleemide kiuste siiski lõpetada Club-divisjoni hooaja kolmandal kohal AM grupis.

EST1 Racingul oli seekord väljas ka kolmas auto koos Itaalia sõitja Angelo Fontanaga, kes lõpetas võistlused Club-divisjoni kuuenda ja teise kohaga.

EST1 Racing pühendas hooaja ja võidud lahkunud sõbrale Urmas Lindmale, kelle mälestuseks kandsid tiimi liikmed “EST1 vastu vähile” loosungit. Võidud ja tiitlid olid tiimi austusavaldus Urmas Lindma ja iga vähi vastu võitleva inimese julgusele.

Järgmisena valmistub EST1 Racing Porsche Carrera Cup Beneluxi hooajaks, mis algab 9. mail Spa rajal Belgias. Enne seda osaleb meeskond mitmel kestvussõidul Euroopas.

The post Alex Reimann saavutas Porsche Sprint Challenge’i PRO-AM kategooria hooaja esikoha appeared first on Eesti Autospordi Liit.

_____________________________

Allikas: Eesti Autospordi Liit – www.autosport.ee

Generated by Feedzy