Eestlaste rahvusvahelised tulemused: Martin Rump võitis Nürburgringil

Eesti võidusõitjad osalesid nädalavahetusel mitmel välisvõistlusel, kõrgeima koha saavutas Martin Rump, kes võitis Nürburgringi kestvussõitude sarja etapi.

Martin Rump (Toyota Supra GT4) võitis KCMG-tiimi koosseisus Nürburgringi kestvussõitude sarja kolmanda etapi nelja tunni sõidu klassis SP10. Meeskonda kuulusid veel Joshua Burdon ja Edoardo Liberati. Üldjärjestuses sai KCMG 143 osalejaga võistlusel 28. koha

Hispaanias sõidetud maastikurallide Euroopa karikavõistluste etapi korraldaja andis teada, et IT-probleemide tõttu avaldatakse pühapäeval lõppenud võistluse esialgsed tulemused kolmapäeval kell 21.00. Mitteametliku info järgi said Beneditkas Vanagas / Kuldar Sikk (Toyota Hilux) kuuenda koha. Urvo Männama / Risto Lepik (Toyota Hilux) katkestasid.

Hispaanias Zuera rajal sõidetud kardispordi Euroopa meistrivõistluste esimesel etapil eestlased finaali ei jõudnud. Klassis KZ2 sai Markus Kajak (KH Racing Team) 45. koha, Ken Oskar Algre (Maranello SRP Factory Team) oli 63. ja Richard Viigisalu (KH Racing Team) 82.

Rotax Max Challenge Euro Trophy avavõistlusel Belgias Genkis jõudis finaali Nikita Ljubimov (Bouvin Power), kes oli klassis Mini 25. kohal. WSK Open Seriesi etapil Itaalias Laghis sai Mark Martin Loomets (Gamoto SRL) Mini alla 10aastaste arvestuse finaalis 35. koha.

The post Eestlaste rahvusvahelised tulemused: Martin Rump võitis Nürburgringil appeared first on Eesti Autospordi Liit.