Eesti rallikrossisõitjad osalesid nädalavahetusel Euroopa meistrivõistluste etapil Saksamaal ja Soome meistrisarja võistlusel Nokias. Carmen Kraav võistles Saksamaal Lausitzringil.

Siim Saluri (Renault Twingo) sai Saksamaal Esteringil toimunud rallikrossi Euroopa meistrivõistluste etapil klassis Euro RX3 seitsmenda koha. Võitis Dylan Dufas (Renault Clio). Sarja juhib Damian Liwinowicz (Audi A1) 91 punktiga, Saluri on 23 punktiga kümnes.

Rallikrossi Soome meistrivõistluste etapil Nokias sai Armin Raag krosskartide klassis 125/250 cm3 viienda ja Georg Steve Supper kuuenda koha. Võitis Eemil Piira.

Carmen Kraav sai Lausitziringil toimunud BMW M2 Cupi etapil mõlemas sõidus 11. koha. Mõlemad sõidud võitis Leyton Fourie.

The post Eestlaste rahvusvahelised tulemused: Siim Saluri rallikrossi EM-etapil seitsmes, Armin Raag Soomes viies appeared first on Eesti Autospordi Liit.