Motoveeb

Mootorratta ja autospordi, uudised ja mõtted ja mõnd muud veel.

Hannes Soomer jätkab MM-sarjas Kallio Racing meeskonnas

Hannes Soomer

2020. aasta Eesti parimaks motosportlaseks valitud Hannes Soomer jätkab algaval hooajal meeskonnas Kallio Racing Supersport klassi maailmameistrivõistlustel.

FIM Supersport klassi maailmameistrivõistluste hooaeg peaks algama mais. Käesoleval hooajal kuuluvad Soome Kallio Racing meeskonda kaks sõitjat: lisaks Soomerile osaleb Supersport klassis ka soomlane Vertti Takala.

23-aastane Soomer võistleb Kallio Racingu Yamahal teist järjestikust hooaega. Kuigi eelmine aasta oli COVID-19 pandeemia tõttu tavalisest erinev, suutis Soomer rajal korda saata suuri tegusid, tõustes kolmes järjestikuses võidusõidus poodiumile.

“Mul on hea meel, et saan Kallio Racinguga veel ühe aasta jätkata,” kommenteeris Hannes Soomer. Saame kasutada eelmise hooaja kogemusi, et võidelda sel aastal veel enam poodiumikohtadele, võitudele ja kõrgele kohale meistrivõistluste üldarvestuses. See, et saan töötada inimestega, keda ma hästi tunnen ja kõrgelt hindan, tekitab ootusärevust ja lisab uueks hooajaks enesekindlust. Maailmas valitseb praegu kummaline aeg, ent mina püsin tervena, olen vormis ja valmis võidu sõitma, kui hooaeg algab.”

“Pärast keerulist hooaega oli meile äärmiselt oluline jätkata koostööd Hannesega. Tulemused läksid hooaja jooksul üha paremaks ning just hooaja lõpus saavutatud poodiumikohad näitasid, et me teeme asju õigesti. Nüüd teame, mis on need asjad, millele peame keskenduma just selleks, et suudaksime kogu aasta vältel heidelda esimestele kohtadele. Kahtlemata ongi see meie eesmärk,” ütles meeskonna Kallio Racing juht Vesa Kallio.

Supersport klassi MM algab 7.-9. mail Portugalis Estorili ringrajal.

Vaata kogu FIM Supersport klassi kalendrit sarja kodulehel: www.worldsbk.com/en/calendar

_____________________________
Allikas: Motorsport Media – www.motorsport.ee