Motoveeb

Mootorratta ja autospordi, uudised ja mõtted ja mõnd muud veel.

Järjekordne julgustav Spa külastus Alex Reimannile ja EST1 Racingule 

Möödunud nädalavahetusel sõideti konkurentsitiheda GT Cup Europe sarja kolmas etapp Belgias Spa-Francorchampsi ringrajal.

Teiste hulgas jätkas oma Porsche roolis järjest rohkem hoogu koguvat hooaega ka EST1 Racing värvides sõitev Alex Reimann. Kiirust oli palju, õnne veidi vähem, aga motivatsiooni peaks ülejäänud hooajaks olema küllalt, sest võitki ei olnud sugugi mitte ebareaalne.

Kahest nädalavahetusel peetud sõidust oli just esimene see, kus esikoht oleks peaaegu ka tulnud. Alex alustas 4. kohalt, aga võitles ennast juba avakurvis kolmandaks ja ronis sõidu kulgedes 2. kohale, võttes sihikule liidrikoha. Paraku pani sellele pitseri roolisamba rike, mis tähendas, et viimased ringid maadles Reimann kõik sirged rooliga, mis oli kõike muud kui otsene. Tubli kahju limiteerimine tõi siiski raskelt välja võideldud 4. koha. 

Teises sõidus startis Reimann 3. kohalt ja hoidis seda kuni boksipeatuseni, millega kaotas mõned kohad. Tubli lõpuspurt andis siiski 5. koha ja hulga väärtuslikke kogemusi.

Alex Reimann: “Üldiselt oli see üks hea nädalavahetus sõidukunsti mõttes ja ma õppisin palju, mis on ka põhiline eesmärk. Meil ei vedanud, et jäime ilma tulemusest, mida sihtisime ja väärisime. Tuleme tagasi tugevamana.”

Reimann ja EST1 on uuesti sõidus juba Hollandis legendaarsel Zandvoorti rajal, kus 7.-9. juunini sõidetakse PCCB etapp. 

Võidusõite saad korduses vaadata:
https://www.youtube.com/@GTCupOpenSeries/streams  

The post Järjekordne julgustav Spa külastus Alex Reimannile ja EST1 Racingule  appeared first on Eesti Autospordi Liit.

_____________________________

Allikas: Eesti Autospordi Liit – www.autosport.ee