Motoveeb

Mootorratta ja autospordi, uudised ja mõtted ja mõnd muud veel.

Kardisportlane Mark Dubnitski pääses Champions of the Future võistlusel finaali

Slovakkias sõideti kardisarja Champions of the Future kolmas etapp. OK Junior klassis oli stardis Meryl Peldes, OK klassis Mark Dubnitski ja Hugo Rajamets.

Kvalifikatsioonisõidus näitas eestlastest parimat minekut Mark Dubnitski, kes sai kirja 42. ringiaja. Eelsõitudega tegi Dubnitski väga tugeva tõusu ja tõusis 20 parema sekka. Hugo Rajamets lõpetas võistluse eelsõitude järel 74. kohaga. Superheat’is 3 kohta loovutanud Dubnitski ületas finišijoone siiski 13. kohal, mis andis finaaliks 24. stardikoha. Finišijoone ületas Dubnitski 23. kohaga.

Klassis OK Junior võistelnud Meryl Peldes näitas kvalifikatsioonis 71. ringiaega ja surus end kahe väga hea eelsõidu tulemusega ka Superheat’i, kus eestlanna kahjuks 5 sekundit karistada sai ja alles 32. kohal lõpetas. Nädalavahetuse kokkuvõttes andis see Peldesele 70. positsiooni.

Järgmine Champions of the Future etapp peetakse juuli keskel Rootsis.

The post Kardisportlane Mark Dubnitski pääses Champions of the Future võistlusel finaali appeared first on Eesti Autospordi Liit.