Motoveeb

Mootorratta ja autospordi, uudised ja mõtted ja mõnd muud veel.

LaitseRallyPark´is tuleb vabaklassi driftivõistlus. „Murrame müüdi, et Street-klassi autoga ei saa Pro vastu.“

19. ja 20. juulil LaitseRallyPark´is toimuval driftivõistlusel sõidavad kõik autod ühises arvestuses. Murrame müüdi, et Street-klassi autoga ei saa Pro-auto vastu, teatavad korraldajad.

Drift Facory Open on võistlus avatud klassiga, millest saavad osa Street, Semipro ja Pro autod. Ühe kvalifikatsiooniringi tulemuste põhjal pannakse kokku TOP 64.

„Asja teeb aga eriliseks see, et ainuke piirang võistlusel on rehv, kõigile kehtib nõue kasutada kuni 225 mm laiusega tänavarehve, slikid on keelatud,“ teatas Drift Factory. „Sillalahendused on vabad, meie silmis võid tänavaautol pöördenurka suurendada, sealhulgas kasutada Wisefabi ja teisi põnevaid lahendusi.“

Korraldaja lisas, et murtakse müüt, et Street-klassi auto ei saa Pro vastu. „Saab, ja saab kohe suure eduga, rada on ehitatud üles aeglasem, kiirust segab ka kindlasti paika pandud maksimaalne rehvimõõt. Kuna lubatud on pöördenurga suurendamine, siis ka see lihtsustab kindlasti sõitmist ja võib nii mõnelegi edu tagada.“

Võidufondid on järgmised: 1. koht- 1500€, 2. koht- 1000€ ja 3. koht- 500€.

Lisaks veel ka palju eriauhindu ning mänge. Hoia end sündmusega kursis SIIN.

Võistlusele registreerimine on avatud, osavõtutasuks 160 eurot.  Pealtvaatajatele on pilet 20€ (kehtib mõlemal päeval). Kuni 12-aastased lapsed tasuta.

The post LaitseRallyPark´is tuleb vabaklassi driftivõistlus. „Murrame müüdi, et Street-klassi autoga ei saa Pro vastu.“ appeared first on Eesti Autospordi Liit.

_____________________________

Allikas: Eesti Autospordi Liit – www.autosport.ee