Motoveeb

Mootorratta ja autospordi, uudised ja mõtted ja mõnd muud veel.

Nädalavahetus autospordis: autoralli ja jäärajasõit

Nädalavahetusel toimub Lätis autoralli Terminal Oil Eesti meistrivõistluste etapp, jäärajasõidu Eesti karikavõistluste punktid on mängus Võrtsjärvel ja Simunas sõidetakse talvesprinti.

Ka autoralli Terminal Oil Eesti meistrivõistluste kavva kuuluva Rally Aluksne start antakse homme/reedel kell 18.30 Aluksnest ja esimene auto lõpetab võistluse laupäeval kell 17.40. Võistluse infot vahendab autorally.lv.

Laupäeval ja pühapäeval sõidetakse Võrtsjärvel Tarvastu poldril jäärajasõidu Eesti karikavõistluste kolmas etapp Undi Talu karikatele ja neljas osavõistlus 2G Baltic Company auhindadele. Mõlemal päeval algavad võistlussõidud kell 9.15 tänavarehvidega klassidele ja kell 14.10 piikrehvidega klassidele. Võistluspaiga leiab kõige lihtsamalt, kui auto naviseadmes või nutiseadmes panna sihtpunktiks “Tarvastu poldri vaatetorn”.

Lääne-Virumaal MTÜ Rallistari rajal Simunas  toimub homme/reedel Simuna talvesprint. Esimene võistlusauto stardib kell 11.00.

Maailmameistrivõistluste punktid on mängus elektrivormelitel. Lõuna-Aafrika Vabariigis toimuvat võistlust kannab üle Eurosport. Kvalifikatsioon sõidetakse laupäeval kell 11.40 ja võistlus algab kell 16.03 (kohalik aeg on sama, mis Eesti aeg).

The post Nädalavahetus autospordis: autoralli ja jäärajasõit appeared first on Eesti Autospordi Liit.

_____________________________

Allikas: Eesti Autospordi Liit – www.autosport.ee