Motoveeb

Mootorratta ja autospordi, uudised ja mõtted ja mõnd muud veel.

Nädalavahetus autospordis: võistlused ja testid Eestis, eestlased ralli EM-etapil Ungaris

Nädalavahetusel sõidetakse Audrus rahvasprinti, Raassillas peetakse rallikrossi testipäev ja Noored Roolis avavõistlus ning toimub palju muudki.

Audru aleviku tänavarajal toimuva rahvasprindi esimene võistlussõit algab laupäeval kell 11.00. Võistlus on EAL karikavõistluste teine etapp.

Laupäeval toimub Raassillas rallikrossihooaja treeningpäev. Treeningsõidud toimuvad vahemikus kell 11.20-17.00. Treeningpäev on publikule avatud.

Noored Roolis esimene etapp sõidetakse samuti Raassilla rajal, kuid pühapäeval. Noorem vanuserühm alustab sõitudega kell 10.15 ja vanem 14.15.

Pühapäeval toimub LaitseRallyPark´is Drift Factory rajapäev. Sõidud toimuvad vahemikus kell 11.00-15.00.

E-autospordi ralli Eesti meistrivõistluste kolmanda etapi, Rally San Remo rada on avatud esmaspäeval kell 14.00-ni.

Ungaris algavad autoralli Euroopa meistrivõistlused, kus eestlastest osalevad Jaspar Vaher / Sander Pruul ning Karl-Markus Sei / Tanel Kasesalu. Reedest pühapäevani toimuvat võistlust on võimalik jälgida Go3 Sport 4 ja Rally TV vahendusel.

MM-punktid on mängus elektrivormelite Formula E sarjas, mille kuues ja seitsmes etapp sõidetakse Misanos vastavalt laupäeval ja pühapäeval. Mõlemal päeval algab kvalifikatsioon kell 11.20 (siin ja edaspidi Eesti ajad) ja võistlus 16.03. Võistlust näitab Eurosport. Paul Aron osaleb samas reedel kell 18.00 algaval uustulnukate vabatreeningul.

The post Nädalavahetus autospordis: võistlused ja testid Eestis, eestlased ralli EM-etapil Ungaris appeared first on Eesti Autospordi Liit.

_____________________________

Allikas: Eesti Autospordi Liit – www.autosport.ee