Motoveeb

Mootorratta ja autospordi, uudised ja mõtted ja mõnd muud veel.

Pühapäevasel vigursõidul Järvamaal stardib ka rallikrossi tippsõitja Maiko Tamm

Pühapäeval, 18. veebruaril Väätsal toimuval vigursõidu Järvamaa karikavõistluste kolmandal etapil osaleb ka Supercari kahekordne Eesti meister ja RallyX Nordicu Supercari PRO-AM kategooria võitja Maiko Tamm.

“Võimalust võistelda Eesti aasta rallikrossisõitjaks valitud Maiko Tammega ei avane just sageli. Nii et kutsun kõiki osalema, tuleb kindlasti vahva päev,“ sõnas võistluse peakorraldaja Pärt Õlekõrs. “Võistlus on avatud kõigile huvilistele. Osaleda saab tavalise tänavasõiduautoga.“

Tamm ütles, et läheb ennekõike päeva nautima. “Muidugi annan ma endast parima nagu igal võistlusel, kuid otsest sihti ma seadnud ei ole. Vigursõiduga olen varem kokku puutunud väga vähe, kunagi ammu proovisin ATV-ga hoovil torbikute vahel sõitu, aga see on ka kõik.”

Tamm osaleb vigursõidul 3. seeria BMW-ga, mitte oma võistlusautoga.

Vigursõiduvõistluseks sobivad tavalised tänavasõiduautod, ka võimsuserinevused ei mängi suurt rolli, sest rada on talviselt libe. “Ütleksin, et isegi libedam kui varasematel etappidel. Uudseks elemendiks on täpsussõit kahe laua vahel – võistleja peab sihtima auto ühe külje rattad nii, et need mahuvad laudade vahelt läbi neid puutumata.”

Võistlusele saab eelregistreeruda neljapäeval kella 17.00-ni siin ja ka võistluspäeva, 18. veebruari hommikul kella 9.00-st kohapeal Väätsal. Esimene auto läheb rajale kell 10.00.

The post Pühapäevasel vigursõidul Järvamaal stardib ka rallikrossi tippsõitja Maiko Tamm appeared first on Eesti Autospordi Liit.

_____________________________

Allikas: Eesti Autospordi Liit – www.autosport.ee

Generated by Feedzy