Ralf Aron sai Nürburgringi ööpäevasõidus 18. koha

Ralf Aron sai Nürburgringil toimunud 24 tunni sõidus meeskonna Team Advan x HRT koosseisus 18. koha.

Tiim, kuhu kuulsid veel sakslased Dennis Fetzer, Hubert Haupt ja Salman Owega läbis Mercedes-AMG GT3-ga 25,378 kilomeetrisel rajal 49 ringi. Võitis 50 ringi läbinud Scherer Sport PHX (Audi R8 LMS GT3 evo II) koosseisus Frank Stippler, Christopher Mies, Ricardo Feller ja Dennis Marschall.

Adrenalin Motorsport Team Mainhattan Wheels meeskond, kus sõitis ka Leo Messenger, katkestas. Kokku startis 127 autot, tulemuse sai 105.

Võistlus segas udu, mistõttu peatati see laupäeva õhtul kell 23.23 ja algas uuesti pühapäeval kell 13.30

The post Ralf Aron sai Nürburgringi ööpäevasõidus 18. koha appeared first on Eesti Autospordi Liit.