Motoveeb

Mootorratta ja autospordi, uudised ja mõtted ja mõnd muud veel.

Noored Roolis sari jätkub pühapäeval Kulbilohu rallikrossirajal

Noored Roolis hooaja teine etapp sõidetakse juba sellel pühapäeval, 19. mail Tartumaal Kulbilohu rallikrossirajal.

Võistlussarjas kasutatavateks autodeks on ühesugused Renault Twingod. Igal võistlusel osaleb keskmiselt 75–90 noort, keda ootavad pärast võistlust diplomid ja auhinnad. Sarjas osalemiseks ei pea olema varasemat kogemust autoga sõitmisel, piisab vaid suurest tahtejõust ning pisikesest võistlushimust. Samuti on korraldajatel heameel, et igal etapil on keskmiselt 5-10 uut osalejat, kellel puudub nii varasem sõidu- kui ka võistluskogemus, mis on ilmekas näide, et lastel ja nende vanematel on huvi autosõidu vastu turvalises keskkonnas.

Noored Roolis teisel etapil on ka seekord noori võidusõitjaid juhendamas professionaalsed autosportlased. Seda loomulikult selleks, et tagada kõigi võistlejate, nii esmakordsete kui ka juba kogenenud osalejate ohutus ja omakorda selleks, et jagada noortele osalejatele kõige paremaid autospordi teadmisi.

Registreerimine võistlusele on avatud kuni reede hilisõhtuni ja osalema on taaskord oodatud kõik noored vanuses 8 – 15. aastat. Seega võtke Noored Roolis teine etapp nädalavahetuse plaanidesse ja veetke üks äge pühapäev koos pere ning noorte talentidega!

Registreerimine: https://estime.ee/events/mKwZCAGe2lzWAOwvWPZj/registration

Üritus sotsiaalmeedias: https://www.facebook.com/events/413605344899294/

Lisainfo: www.nooredroolis.ee

The post Noored Roolis sari jätkub pühapäeval Kulbilohu rallikrossirajal appeared first on Eesti Autospordi Liit.