Motoveeb

Mootorratta ja autospordi, uudised ja mõtted ja mõnd muud veel.

Paul Aron jätkab vormel 2 sarja teisel kohal

Paul Aron (Hitech Pulse-Eight) saavutas vormel 2 sarja kolmanda etapi põhisõidus Melbourne´is teise koha ning jätkab ka sarja teisel kohal.

Põhisõidu võitis Isack Hadjar (Campos Racing), kolmas oli Zane Maloney (Rodin Motorsport). Päev varem sõidetud sprindis oli parim Roman Stanek (Trident), Aron sai 18. koha.

Pärast kolme etappi juhib Maloney 62 punktiga, Aronil on teisena 47 ja kolmandal kohal jätkaval Dennis Haugeril (MP Motorsport) 41 punkti.

Aron rääkis pressikonverentsil, et on väga rahul Austraalia etapi põhisõidu tulemusega ja mõistagi ka sellega, et käesoleva hooaja igal võistlusel on tal õnnestunud poodiumile jõuda. “Aga veel rohkem on mul hea meel enda ja meeskonna arengu üle, liigume aina lähemale ja lähemale tipule. Pärast Jiddah´st tulekut astusime mitmeid samme, mis tasusid Austraalia etapil ära,” sõnas ta.

Aron mainis, et laupäevane sprint oli pettumus. “Kiirus oli hea ja sõitsin poodiumikonkurentsis, kuid teiste tekitatud segaduse tõttu kaotasin palju punkte.”

Küsimusele hooaja alguse kõigi etappide poodiumikohtade kohta vastas Aron, et kindlasti ei tulnud need n-ö tühja koha pealt. “Olen kogu elu töötanud nii, et saaksin arengus liikuda samm-sammult edasi. Arvan, et minu järjepidevust oli märgata juba vormel 3-s. Sellistes sarjades nagu vormel 2 toob tulemust peaga sõitmine ja arukas riskimine. Sarja teine koht kinnitab seda.”

Vormel 2 hooaeg jätkub 13.-15. maini Imolas toimuva neljanda etapiga. 23.–25. aprillini on Barcelona rajal kavas testipäevad.

The post Paul Aron jätkab vormel 2 sarja teisel kohal appeared first on Eesti Autospordi Liit.

Generated by Feedzy