Motoveeb

Mootorratta ja autospordi, uudised ja mõtted ja mõnd muud veel.

Paul Aron võistleb järgmisel aastal vormel 3-s

Paul Aron liigub edasi Formula Regionalist ja võistleb järgmisel aastal FIA vormel 3 meistrivõistlustel Prema Racingu värvides.

18aastane Aron debüteeris autovõidusõidus 2019. aastal Prema tiimi liikmena, saavutas Itaalia vormel 4 meistrivõistlustel kolmanda koha ja oli parim uustulnuk. Pärast aastat ART Grand Prix´s naasis ta 2021 Premasse ning lõpetas Formula Regional European Championship by Alpine sarja kolmanda kohaga. 2022. aastal on Prema sõitja Aron Formula Regionali sarjas enne kahte viimast etappi kolmas.

“Oleme rõõmsad, et koostöö Pauliga jätkub,” lausus Prema Racingu juht Rene Rosin. “Oleme alati olnud teadlikud Pauli võitjapotentsiaalist. 2023 tuleb õppimise aasta, kuid oleme kindlad, et avaneb palju võimalusi püüda ka kõrgeid kohti.”

“Olen väga õnnelik, tänulik ja põnevil, et saan võistelda F3 meistrivõistlustel Prema meeskonnas. Nad on end aasta-aastalt tõestanud kolme autoga sarja tipus,” sõnas Aron. “Olen kindel, et meeskond loob mulle parimad eeldused võitlemiseks võidu eest. Ootan põnevusega, mida suudame saavutada järgmisel aastal.”

Vormel 3 järgmise aasta kalendrit pole veel avaldatud, kuid võistlused toimuvad koos valitud vormel 1 MM-etappidega nagu varasemalt. Aron kuuub ka Mercedes-AMG Petronas F1 tiimi noorteprogrammi.

The post Paul Aron võistleb järgmisel aastal vormel 3-s appeared first on Eesti Autospordi Liit.

Generated by Feedzy