Motoveeb

Mootorratta ja autospordi, uudised ja mõtted ja mõnd muud veel.

Ragnar Veerus sai Belgias neljanda koha ja vähendas punktitabelis vahet liidritega

Ragnar Veerus saavutas Belgias Karting des Fagnes rajal 2.-3. juulini peetud BNL-kardihooaja teisel etapil klassis DD2 neljanda koha. Punktitabelis jätkab Veerus kolmandal positsioonil.

Veerus saavutas esimesel päeval ajasõidus neljanda, finaalsõitudes neljanda ja kolmanda koha, hoides päeva viimases sõidus suure osa ajast ka parimat ringiaega.

Teisel päeval kvalifikatsioonis rehvirõhuga alt läinud eestlane alustas finaalsõite kaheksandalt kohalt, millisel läks korda tehnilisest probleemist hoolimata lõpetada ka esimene finaal. Teises sõidus õnnestus aga start juba paremini ning Veerus pääses liidritega koos minema, saavutades viienda koha, kaotus võitjale oli vaid kaks sekundit. Kokkuvõttes tuli etapilt neljas koht ning üldtabelis lähenes Veerus teisel kohal paiknevale valitsevale sarja meistrile Glenn Van Parijsile 18 punkti võrra, jättes enne viimast etappi vaheks vaid viis silma.

Samas klassis võistles ka Devin Sagadi, kes teenis nädalavahetuse peale kokku 14 punkti ja saavutas sellega 14. koha, mis rohkem kui kahekordistas noore eestlase punktisaagi enne viimast osavõistlust Genkis.

Priit Sei teenis kokkuvõttes kaheksanda koha suure võistlejate arvuga Masters-klassis.

Paul Hamburg pidi Senior-klassi B-finaalis katkestama avarii tõttu ning nädalavahetuse kokkuvõttes sarjas debüüdi teinud võistlejale 48. koht.

Sarja viimane osavõistlus toimub oktoobrikuus Genkis.

The post Ragnar Veerus sai Belgias neljanda koha ja vähendas punktitabelis vahet liidritega appeared first on Eesti Autospordi Liit.