Motoveeb

Mootorratta ja autospordi, uudised ja mõtted ja mõnd muud veel.

Registreerimine Eesti meistrivõistluste kolmandale etapile Mad-Croc Länsirannikon rallile on täies hoos

Võistlejate registreerimine 24.-25. maini toimuvale Terminal autoralli Eesti meistrivõistluste kolmandale ja Balti mere meistrivõistluste teisele etapile Mad-Croc Länsirannikon rallile on käimas.

Soome edelarannikul Turu linna ümbruse teedel sõidetav võistlus on hooaja kolmandaks etapiks klassidele EMV1 – EMV8 ja Estonian Junior Challenge. Soome autoralli meistrivõitlustel osalejad tulevad 2024. aastal starti neljandat korda.

„Võimalust minna Eesti rallisõitjatel Soome võitlema oleme ammu oodanud. Arvan, et see loob Eesti ja Soome vahele hea koostöö, mis toob hiljem nii Paide kui Saaremaa rallile ka Soome võistlejaid. Lisaks eestlastele on Soomes toimuva võistluse vastu suurt huvi üles näidanud Läti võistlejad. Kõigil Rally2, 3 ja 4 autodega võistlevatel võistluspaaridel on soovi korral võimalik heidelda ka Soome MV punktidele,“ sõnas EAL rallikomitee liige ja võistlejate esindaja Simo Koskinen.

Mad-Croc Länsirannikon Ralli registreerimise ja muu info leiab SIIT

Hooaja kolmanda etapi registreerimine läheb lukku 13. mail, kell 21:00.

„Panen võitlejatele südamele, et palun lugege kindlasti läbi Eesti Autospordi Liidu kodulehel olev infoleht, mis on koostatud selle mõttega, et kogu info oleks ühes kohas ja lihtne aru saada. Näiteks, et mis ajaks peab olema rehvide info edastatud jne. EAL-i liikmesklubidele kehtib Tallinkis laevapiletitele soodushind. Kui on veel mingeid küsimusi, siis palun pöörduda minu poole kas telefoni või maili teel, mis leitavad infolehelt,“ jätkas Turu ralli Eesti poole esindaja Koskinen.

Terminal autoralli Eesti meistrivõistluste kolmanda etapi infolehe ja täpsed juhised leiab SIIT

Võistlejaid ootavad Soomes ees kiired ja kõva pinnasega teed. Reedel sõidetakse kaks katset, mille 14,5 kilomeetrist veidi üle kümne sõidetakse asfaldil. Laupäeval jätkub võistlus kuue kruusakatsega Kokku läbitakse kahe võitluspäevaga kaheksa kiiruskatset ja 101,26 katsekilomeetrit.

The post Registreerimine Eesti meistrivõistluste kolmandale etapile Mad-Croc Länsirannikon rallile on täies hoos appeared first on Eesti Autospordi Liit.