Motoveeb

Mootorratta ja autospordi, uudised ja mõtted ja mõnd muud veel.

T1 Cinamonis toimub põneviku „Gran Turismo“ esilinastus

Homme, 9. augustil esilinastub T1 Cinamonis adrenaliinirohke võidusõidufilm „Gran Turismo“. Esilinastuse ajal saavad fännid nautida mitmeid põnevaid tegevusi ning üllatusi.

Jann Mardenborough’ tõsielulisel lool põhinev film „Gran Turismo“ räägib teismelise Gran Turismo mängija eluunistuse täitumisest, kui ta tänu mänguoskustele võidab Nissani võistlusteseeria ja temast saab päriselt professionaalne võidusõitja. Neill Blomkampi põneviku peaosades mängivad Orlando Bloom, David Harbour ja Darren Barnet.

„Gran Turismo“ esilinastusel T1 Cinamonis toimub mitmeid meelelahutuslikke atraktsioone, sealhulgas Wampiiroja drifting-tiimi kohtumine fännidega, fotosein koos fotograafiga, Euronicsi poolt organiseeritud Playstationi konsool võidusõidusimulaatoriga, kus saab katsetada Gran Turismo mängu, ning püsti on ka CuFa mudelautode driftirada, kus fännid saavad oma oskused proovile panna.

Kohale tulnud külastajatele pakutakse snäkke ja jooke, ürituse õhtujuhiks on Raiko Ausmees Masinawärgist. Kino ees saavad fännid lähemalt uurida Wampiiroja tiimi kaht Nissan driftiautot. Enne filmi vaatamist toimub saalis kingituste loos, mis toob lisaks ootusärevusele kaasa ka võimaluse saada toredaid auhindu. Üritus toimub meediapartnerluses Power Hit Radioga.

T1 keskuse tegevjuht Tarmo Hõbe on rõhutanud, et keskus on uhke võimaluse üle võõrustada “Gran Turismo” filmi esilinastust: „T1 on juba pikka aega pühendunud autospordiürituste toetamisele, ning “Gran Turismo” filmi põnev esilinastus on meie jaoks oluline sündmus, mis toob kokku filmi- ja autospordihuvilised ei kusagile mujale kui ikka jälle meie keskusesse.“

Filmi loomise taga seisab Nissan, kes on juba aastaid koolitanud Gran Turismo mänguritest tõelisi võidusõitjaid, mistõttu on Nissan ka filmi oluline rahvusvaheline partner. „Üks Nissani 87-aastase võidusõidupärandi eredamaid edulugusid algas aastal 2008, kui ettevõte julges muuta seni kehtinud veendumusi ning käivitas revolutsioonilise võistluse nimega GT Academy, kus mängijatest said tõelised võidusõitjad. See innovatiivne partnerlus Gran Turismoga pani kahtluse alla senised arusaamad sellest, mis on vajalik saamaks professionaalseks piloodiks, avades uksed lootustandvatele talentidele üle kogu maailma,“ kommenteeris Nissani Baltikumi turundusjuht Henri Daum.

Esilinastuse üritused stardivad 9. augustil juba kl 18:00, kogunemine saali auhinnaloosiks toimub kl 19:00 ning film algab kl 19:15.

Pileteid esilinastusele saab osta siit. Filmi lühitreileri näeb siin.

The post T1 Cinamonis toimub põneviku „Gran Turismo“ esilinastus appeared first on Eesti Autospordi Liit.