Motoveeb

Mootorratta ja autospordi, uudised ja mõtted ja mõnd muud veel.

Veerus võitis Bahreinis eelsõidu ja stardib eelfinaali esireast

Ragnar Veerus võttis Bahreinis toimuval Rotax Grand Finalsil DD2 klassis eelsõidu võidu, teise ja kolmanda koha. Reedel stardib ta eelfinaali esireast. Nikita Ljubimov tõusis eelsõitudega esikümnesse. 

Ragnar Veerus hoidis end eelsõitudega DD2 klassis kõrges mängus, noppides viimasest koguni sõiduvõidu. Siiski ei kulgenud kõik nii muretult. 

“Eelsõitude vahel vahetati meil pidureid, kuna need pidevalt lekkisid. Teise eelsõitu läksin sissetöötamata süsteemiga, mis tegid avaringid päris keeruliseks, hoolimata sellest, et esikohalt alustasin,” lausus Veerus.

Eelsõitude järel hoiab Ragnar kolmandat positsiooni. Eesti aja järgi kell 17.17 algavasse A eelfinaali stardib ta teisest ruudust. 

Nikita Ljubimov tegi Minimaxi eelsõitudes head tööd ja tõusis 22. kvalifikatsiooni kohalt 9. positsioonile. Võistlussõitudest teenis ta 3., 7. ja taas 7. koha. Ljubimov stardib eelfinaali kell 16.03, kus alustab 5. stardiruudust. 

Paul Hamburg lõpetas Seniori eelsõidud 13., 21. ja 20. kohal ning on jätkuvalt finaalikursil, hoides üldrivis 33. kohta. Eelfinaali stardib ta kell 18.03 17. positsioonilt. Samas klassis võistlev Oliver Kurg stardib teises seeniori eelfinaalis kell 18.26. Tema hoiab eelsõitude järel 62. positsiooni ning stardib 31. ruudust. 

Marko Leotoots alustab Juniori eelfinaali 30. positsioonilt. Eelsõitudest kogus ta 26., 27. ja taas 27. koha. Tema sõit algab Eesti aja järgi kell 16.37.

Sõite saab jälgida YouTube’i ülekande vahendusel https://www.youtube.com/live/_-aHg_m5fEc?si=FsImbn7hillMAm4i

The post Veerus võitis Bahreinis eelsõidu ja stardib eelfinaali esireast appeared first on Eesti Autospordi Liit.

Generated by Feedzy