Motoveeb

Mootorratta ja autospordi, uudised ja mõtted ja mõnd muud veel.

VIDEO. Antsla kesklinnas tuleb rahvasprint, registreerimine lõpeb homme

Laupäeval, 23. juulil sõidetakse Antsla kesklinnas Green Pro Antsla rahvasprindi karikasarja teine etapp. Registreerimine võistlusele lõpeb homme/teisipäeval.

Kahekilomeetrine rada kulgeb täiel määral asfaltteedel, kattudes osaliselt mulluse trassiga “Kindlasti pakub linnatänavatel toimuv võistlus vahvaid elamusi nii osalejatele kui publikule,” rääkis võistluse juht Erko Sibul. “Rada on sõitjatele huvitav ja publikule vaatemänguline.”

Võistlusele saab registreeruda siin teisipäeva kella 12.00-ni. Võistlussõidud algavad laupäeval kell 10.00. Lisaks rahvasprindi tavapärastele klassidele on oodatud starti ka 4WD-Sport ja 2WD-Sport arvestusse sobivad sõidukid ning krosskardid ja SSV-d.

Green Pro Antsla rahvasprindi kõik kolm etappi sõidetakse erinevatel teekatetel ja ning liikluseks suletud teedel, mitte spetsiaal- või põlluradadel. Avavõistlus peeti veebruaris talvistel Antsla valla teedel, teine etapp toimub käesoleval nädalal asfaldil ja kolmas kruusateedel.

Eelmisel aastal sõideti Green Pro Antsla rahvasprint üksiku võistlusena, tänavu viiakse see läbi sarjana. “Uue rahvasprindisarja sünni peamiseks põhjuseks on just suletud teedel toimuvate rahvaspordivõistluste puudumine Võrumaal,” rääkis Sibul. “On spetsiaalradadel sõidetavaid sprinte, on põlluradadel peetavaid, kuid n-ö klassikalistel ralli kiiruskatsetel toimuvaid mitte.”

Green Pro Antsla rahvasprindi karikasarja II etapi rada

The post VIDEO. Antsla kesklinnas tuleb rahvasprint, registreerimine lõpeb homme appeared first on Eesti Autospordi Liit.