Motoveeb

Mootorratta ja autospordi, uudised ja mõtted ja mõnd muud veel.

VIDEO. Urvo Männama / Risto Lepik lõpetasid raske maastikuralli Kreekas neljanda kohaga

14.-17. juunini toimus Kreekas kümnes Rally Greece Offroad võistlus, mille käigus tuli võistlejatel läbida 825 kilomeetrit, millest kiiruskatseid 523 km. Urvo Männama / Risto Lepik (Toyota Hilux) lõpetasid võistluse üldarvestuse neljanda ja autode klassi teise kohaga.

Võistluse ajal valitsesid piirkonnas väga keerulised ilmastikuolud, sadas palju ning rajaolud olid rasked. Männama / Lepiku sõidu tegi raskeks mittetöötav konditsioneer. Küsimus ei olnud temperatuuris, vaid suure niiskuse tõttu uduseks muutunud klaasides. See tähendas just veetakistustest läbimisel väga aeglast tempot, et vältida liigse vee tulemist sõitjateruumi.

Omaette vürtsi lisas ka mägine piirkond, kus kohati sõideti peaaegu 1900 meetrit üle merepinna. Edu tõi mõistlik ja rahulik sõit.

Kuigi poodiumil ulatati meie meestele üldarvestuse viienda koha karikas, siis lõpptulemustes seisab neljas koht. Võistluse järgses tehnilises avastati, et ühe kaasvõistleja sõiduk ei vasta tingimustele ja see tõstis meie mehed koha kõrgemale.

Eriti hea meel on tiimil autode klassis saavutatud teise koha ning ka ühe katsevõidu üle.

Järgmisena on plaanis Rally Raid Estonia meeskonnal Urvo Männama / Risto Lepik osaleda Ungari Baja võistlusel, mis toimub 10.-12. augustini. Lõplik otsus seal võistlemise kohta selgub lähiajal. Antud võistlused on oluline osa ettevalmistusest 2024. aasta Dakari rallile.

Benediktas Vanagas / Kuldar Sikk (Toyota Hilux) katkestasid Kreekas rajalt väljasõidu tõttu.

Jälgi Rally Raid Estonia tegemisi:

https://www.facebook.com/rallyraidestonia

https://www.instagram.com/rallyraidestonia/

https://www.youtube.com/@rallyraidestonia

Video: MM Photography/Masinawärk

Urvo Männama / Risto Lepik said autode arvestuses teise koha. Foto: MM Photography

The post VIDEO. Urvo Männama / Risto Lepik lõpetasid raske maastikuralli Kreekas neljanda kohaga appeared first on Eesti Autospordi Liit.

Generated by Feedzy